Eredmények, Képek, Videók

Építési és Épület Technológiák 

 

Kertépítő

Arany Nils Karjetta
Arany Kjetil Sigurd Marius Schwoch
Ezüst Jesper Frederiksen
Ezüst Peter Levin
Bronz Jochem Molenaar
Bronz Willem Stougie

Norvégia

Norvégia
Dánia
Dánia
Hollandia
Hollandia

 

Hidegburkoló

 

Arany Julien Martinet

Ezüst Samuel Birk Axelsen
Bronz Cedrik Knöpfle

 

Franciaoszrág

Dánia
Németország

 

Kőfaragó

 

Arany Michael Egli

Ezüst Robert Moser
Bronz Krisztián Balogh

 

Svájc

Ausztria
Magyarország

 

Melegburkoló

 

Arany Andreas Klammer
Ezüst Benjamin Schindelars
Bronz Tony Ferrandez

 

Olaszország
Ausztria
Franciaország

 

Bútorasztalos

 

Arany Krisztián Simon
Ezüst Christian Buchegger
Bronz Nikolai Golikov

 

Magyarország
Ausztria
Oroszország

 

Épületasztalos

 

Arany  Ádám János Nagy
Ezüst Vitalii Bondarenko
Bronz  Alexis Nue

 

Magyarország
Oroszország
Franciaország 

 

Kőműves

 

Arany Christoph Rapp
Ezüst Marc Berndorfer
Bronz Kenneth Meldgaard Ebbesen

 

Németország
Ausztria
Dánia

 

Festő, díszítőfestő

 

Arany Patrick Reitbauer
Ezüst Szabolcs Cseke
Bronz Lea Meier

 

Ausztria
Magyarország
Svájc

 

Szárazépítő

 

Arany Alexander Schmidt
Ezüst Loic Robert
Bronz Philippe Bütschi

 

Németország
Franciaország
Svájc

 

Villanyszerelő

 

Arany Daniel Gerber
Ezüst Diana Reuter
Bronz Ståle Brå

 

Svájc
Németország
Norvégia

 

Hűtő- és légtechnikai szerelő

 

Arany Emanuel Budeanu
Ezüst Dominik Daferner
Bronz Francisco Campos

 

Spanyolország
Németország
Portugália

 

Víz-, gáz- és fűtésszerelő 

 

Arany Florian Schwarzenauer
Ezüst Paul-Florian Schärschmidt
Bronz Joris Vernadet

 

Auszria
Németország 
Franciaország 

 

Bádogos

 

Arany Pascal Gerber
Ezüst Antoine Saint
Bronz Gabriel Haas

 

Svájc
Franciaország
Olaszország

 

Betonszerkezet építő

 

Arany Sebastian Frantes
Arany Markus Haslinger
Ezüst Florian Hochgruber
Ezüst René Pichler
Bronz Medin Murati
Bronz Timo Schön

 

Ausztria
Ausztria
Olaszország
Olaszország
Németország 
Németország 

 

Gépjárműipar és Logisztika
Gyártási és Mérnöki Technológiák 

 

 

Tehergépjármű szerelő

 

Arany Nicolas Doron-Seon
Ezüst Nikolai Larionov
Bronz Tor Øyvind Venemyr Voreland

 

Franciaország
Oroszország
Norvégia

 

Nehézgépszerelő

 

Arany Simon Rüedi
Ezüst Manuel Fahrnecker
Bronz Dinand Hekman

 

Svájc
Ausztria
Hollandia

 

Autószerelő

 

Arany Klaus Lehmerhofer
Ezüst Nikolai Donchak
Bronz Jon Sindre Lund Gabrielsen

 

Ausztria
Oroszország
Norvégia

 

Mobil robotika

 

Arany Andrei Diubanov
Arany Pavel Fadeev
Ezüst David Andrawes
Ezüst Markus Pelzl
Bronz Thomas Godel
Bronz Guillaume Gourmelen
Bronz Pedro Pereira
Bronz Cleiton Lima

 

Oroszország
Oroszország
Ausztria
Ausztria
Franciaország
Franciaország
Portugália
Portugália

 

Elektronikai műszerész

 

Arany Miroslav Chalko
Ezüst Ásbjörn Eđvaldsson
Bronz Joonatan Kivelä

 

Szlovákia
Izland
Finnország

 

Mechatronika 

 

Arany Kristóf Balázs Sipos
Arany Zoltán Takács
Ezüst Aleksandr Arapov
Ezüst Maksim Aksenov
Bronz Jack Dakin
Bronz Danny Slater

 

Magyarország
Magyarország
Oroszország
Oroszország
Egyesült Királyság
Egyesült Királyság

 

Elektronikai technikus

 

Arany Martin Lindelöw
Ezüst Max Meusburger
Bronz Samu Lahti

 

Svédország
Ausztria
Finnország

 

Hegesztő

 

Arany Vladimir Baboshkin
Ezüst Jon Arne Hjelmstadbakk
Bronz Dániel Zaja

 

Oroszország
Norvégia
Magyarország

 

CNC maró

 

Arany Mikhail Vorontcov
Ezüst Andreas Hauser
Bronz Rui Carvalho

 

Oroszország
Ausztria
Portugália

Gépészeti tervező - CAD

 

Arany Albert Mineev
Ezüst Adrien Mary
Bronz Ross Megahy

 

Oroszország
Franciaország
Egyesült Királyság

 

Kreatív Művészetek és Divat 
Információs és Kommunikációs Technológiák 
Szociális és Személyi Szolgáltatások 

 

 

Grafikus

 

Arany Aleksandra Valuikina
Ezüst Florian Gattermair
Bronz Bruno Lo Rillo

 

Oroszország
Ausztria
Olaszország

 

Dekoratőr, kirakattervező

 

Arany Anastasia Raspopova
Ezüst Luize Mihailova
Bronz Aaron Preyer

 

Oroszország
Lettország
Hollandia

 

Ruhaipari technikus

 

Arany Laura Kreivina
Arany Elina Skrindzevska
Ezüst Evelina Altunian
Ezüst Olesia Budko
Bronz Maria Jöbstl
Bronz Bozena Turopoljac

 

Lettország
Lettország
Oroszország
Oroszország
Ausztria
Ausztria

 

Virágkötő

 

Arany Josefiina Kivero
Ezüst Elizaveta Shkimbova
Bronz Dániel Takács

 

Finnország
Oroszország
Magyarország

 

Webfejlesztő 

 

Arany Konstantin Larin
Ezüst Ákos Balogh
Bronz Gilles Granger

 

Oroszország
Magyarország
Franciaország

 

Informatikai rendszerüzemeltető

 

Arany Diana Kasabova
Arany Vladislav Tetiushkin
Ezüst Patrick Taibel
Ezüst Lukas Vavra
Bronz Martin Dagarin
Bronz Žiga Simončič

 

Oroszország
Oroszország
Ausztria
Ausztria
Szlovénia
Szlovénia

 

Ápolás és gondozás

 

Arany Elisabeth Hölscher
Ezüst Dávid Varholik
Bronz Aino Takala

 

Németország
Magyarország
Finnország

 

Szépségápoló

 

Arany Holly-Mae Cotterell
Ezüst Irina Bykova
Bronz Mylène Calabre

 

Egyesült Királyság
Oroszország
Franciaország

 

Fodrász 

 

Arany Alix Darles
Ezüst Anna Krontseva
Bronz Gavin Jon Kyte

 

Franciaország
Oroszország
Egyesült Királyság

 

Szállodai recepciós

 

Arany Vitaliya Iakovenko
Ezüst Maxime Cabo
Bronz Emil Fäldt

 

Oroszország
Belgium
Svédország

 

Pincér

 

Arany Carlos Carmona
Ezüst Monika Pöllabauer
Bronz Anna Meletc

 

Spanyolország
Ausztria
Oroszország

 

Szakács

 

Arany Viktor Thulin
Ezüst Michael Ploner
Bronz Kaisla Heimala

 

Svédország
Ausztria
Finnország

 

Pék

 

Arany Lina Andersson
Ezüst Lasse Nørup Bentsen
Bronz Julia Rumetshofer

 

Svédország
Dánia
Ausztria

 

Videók:

 

Képek:

https://www.flickr.com/photos/euroskills2018/albums

 

Közösség